Synchronizacja czasu

RT411 Dystrybutor sygnału czasu

Dystrybutor sygnału czasu RT411 jest najlepszym sposobem na synchronizowanie wielu urządzeń w podstacji. Działa jako nadajnik sygnału czasowego, dostarczając do 20 wyjść czasowych z jednego wejścia, dzięki czemu unika się kosztów instalacji wielu anten GPS na stacji.

 


RT430, RT434  Zegar GPS  synchronizacja czasu.

RT430 / 434 to zegar GNSS z satelitarną komunikacją GPS i GLONASS. Zapewnienia źródło precyzyjnego czasu, umożliwia dystrybucje wzorców sygnałów czasowych dla synchronizacji  urządzeń w różnych formatach i protokołach opartych na przetwarzaniu cyfrowym.


RT431 – Generator sygnałów czasowych
Generator sygnałów czasowych RT431 to kompaktowy zegar GPS zaprojektowany do zainstalowania na szynie DIN. Obsługuje protokół czasu rzeczywistego IEEE 1588v2 (PTP). Po skonfigurowaniu protokołu PTP RT431 działa również jako nadajnik-odbiornik z protokołu PTP dla IRIG-B.  Sygnał z portu szeregowego lub wyjście  impulsowe, umożliwiające użycie protokołu PTP dla urządzeń IED, które nie obsługują tego protokołu.

 

RT412 – nadajnik optyczny
RT412 jest konwerterem synchronizacji czasu elektryczno-optyczny lub optyczno-elektryczy, którego charakterystyka umożliwia powielenie wyjść zegara GPS oraz przesłanie synchronizacji czasu na duże odległości .