Szkolenia

Szanowni Państwo,

Misją firmy GE Grid Automation jest dostarczanie nowoczesnych, efektywnych oraz przyjaznych środowisku rozwiązań umożliwiających produkcję, przesył i dystrybucję energii elektrycznej.

Jako lider w dziedzinie nowoczesnych technologii (sieci inteligentne, super sieci czy stacje cyfrowe) czujemy się odpowiedzialni za przygotowanie personelu technicznego do nowych wyzwań związanych z wdrażanymi technologiami.

Celem naszej oferty szkoleniowej jest dostarczenie Państwu możliwości zapoznania się z nowa technologią oraz przetestowanie innowacyjnych rozwiązań na neutralnym gruncie naszego laboratorium.

W ofercie szkoleń 2019  znajdą Państwo tematy szkoleń dedykowane nowym technologiom opartym na standardzie IEC 61850-8-1 oraz najnowszej normie IEC 61850-8-2 . Podczas naszych szkoleń wykorzystujemy najnowsze urządzenia testujące i symulujące dostępne na rynku.

Oprócz promowania innowacyjnych technologii oferujemy również szkolenia w zakresie eksploatacji istniejących już na Państwa obiektach aplikacji i urządzeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Oferta szkoleń  na rok 2019    -> do pobrania  

 

Kontakt:

e-mail: irena.fidik@ge.com          Tel. +48  74 641 9341

e-mail: ryszard.jusiel@ge.com   Tel. +48  74 641 9344