Szkolenie techniczne 2018

Szanowni Państwo,

Kontynuując dobrą tradycję z poprzednich lat, pragniemy zaprosić Państwa na organizowane przez nasz zespół szkolenie techniczne. W tym roku główny nacisk zostanie położony na elementy doboru typów terminali zabezpieczeniowych w zależności od typu aplikacji, wyboru odpowiednich funkcji oraz konfigurację logiki programowalnej.

Na szkoleniu nie zabraknie również tematyki bezpieczeństwa sieciowego oraz elementów innowacyjnej techniki „Cyfrowej Stacji” oraz najnowszym osiągnięciom z dziedziny zabezpieczania silników dużej mocy.

Szkolenie organizowane jest w Hotelu MAGELLAN w Bronisławowie ul. Żeglarska 35/31 w dniach 05-06.04.2018.

Szkolenie jest bezpłatne, uczestnicy pokrywają tylko koszty zakwaterowania i dojazdu.

Szczegółowy harmonogram szkolenia stanowi załącznik do niniejszego zaproszenia jak również Karta Zgłoszenia Uczestnictwa, którą prosimy wypełnić i przysłać do nas jak najszybciej na adres osoby do kontaktu, podany poniżej. Informacja o zarezerwowanym hotelu zostanie przekazana uczestnikom, po otrzymaniu Karty Zgłoszenia Uczestnictwa.

Liczymy, że znajdą Państwo czas, aby uczestniczyć w organizowanym przez nas szkoleniu. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza oraz otrzymane materiały pozwolą na zaoszczędzenie czasu i przyczynia się z do sukcesów Państwa firmy w przyszłości.

Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Państwu Irena Fidik, (74) 641-93-43

Zgłoszenia proszę wysłać na adres (jako wypełniona «Karta Zgłoszenia Uczestnictwa» irena.fidik@ge.com)

Dokument Link do pobrania
Zaproszenie: ZAPROSZENIE
Harmonogram szkolenia: HARMONOGRAM SZKOLENIA
Karta zgłoszenia: KARTA ZGŁOSZENIA 2018

Z poważaniem,

Krzysztof Kulski

Unit Managing Director

Grid Automation