Przekaźniki Pomocnicze

MVAX-3F przekaźnik kontroli obwodów wyłączania

   MVAX-3F specyfikacja

ZASTOSOWANIE Przekaźnik MVAX-3F przeznaczony jest do kontroli ciągłości obwodów wyłączających i sygnalizacj jej braku. Przekaźnik może kontrolować ciągłość w trzech niezależnych obwodach wyłączających wyłączników mocy. Do współpracy z przekaźnikiem MVAX-3F przeznaczone są zestawy rezystorów MVRDC-3.

 


MVSC-2 licznik zadziałań

   MVSC-2 specyfikacja

ZASTOSOWANIE Zestaw liczników zadziałań MVSC-2 przeznaczony jest do rejestrowania i zliczania ilości impulsów elektrycznych (np. impulsów na wyłączenie wyłącznika).

 


 MVRDC-3 zestaw rezystorów

    MVRDC-3 specyfikacja

ZASTOSOWANIE Zestaw rezystorów MVRDC-3 jest przeznaczony do współpracy z przekaźnikiem kontroli obwodów wyłącznika MVAX-3F przy kontroli obwodów wyłączających wyłączników mocy.

 


MVAJ-6FP przekaźnik szybki mocny

   MVAJ-6FP specyfikacja

ZASTOSOWANIE Przekaźnik MVAJ-6FP jest bardzo szybkim (tz ≤ 1 ms) przekaźnikiem pośredniczącym przeznaczonym głównie do sterowania cewkami wyłączników mocy. Posiada dużą zdolność łączeniową przez co może wielokrotnie przerwać prąd cewki wyłącznika w obwodzie 220 V DC. Przy prawidłowym użytkowaniu oraz warunkach znamionowych zdolność łączeniowa przekaźnika jest praktycznie nieograniczona. Przekaźnik MVAJ-6FP nadaje się do sterowania typowych wyłączników stosowanych w stacjach elektroenergetycznych 110 ÷ 400 kV.

 


MVAJ-6F przekaźnik szybki pośredniczący

   MVAJ-6F specyfikacja

ZASTOSOWANIE Przekaźnik MVAJ-6F przeznaczony jest do stosowania w obwodach automatyki, w których wymagany jest krótki czas zadziałania i odpadu. Jest to bardzo szybki przekaźnik pomocniczy, pośredniczący, przeznaczony do pracy w obwodach sterowania i automatyki zabezpieczeniowej. Przekaźnik MVAJ-6F posiada wysoką zdolność łączeniową, jego styki mogą pracować w 6 różnych obwodach 220 V DC.

 


MVAA-2BI przekaźnik bistabilny

   MVAA-2BI specyfikacja

ZASTOSOWANIE Przekaźniki bistabilne MVAA-2BI przeznaczone są do powielania i zapamiętania sygnałów (w przypadku zaniku napięcia) w układach automatyki elektroenergetycznej.