Szkolenia

Szanowni Państwo,

Misją firmy GE Grid Automation jest dostarczanie nowoczesnych, efektywnych oraz przyjaznych środowisku rozwiązań umożliwiających produkcję, przesył i dystrybucję energii elektrycznej.

Jako lider w dziedzinie nowoczesnych technologii (sieci inteligentne, super sieci czy stacje cyfrowe) czujemy się odpowiedzialni za przygotowanie personelu technicznego do nowych wyzwań związanych z wdrażanymi technologiami.

Celem naszej oferty szkoleniowej jest dostarczenie Państwu możliwości zapoznania się z nowa technologią oraz przetestowanie innowacyjnych rozwiązań na neutralnym gruncie naszego laboratorium.

W dniach 05-06.04.2018, kontynuując dobrą tradycję z poprzednich lat, pragniemy zaprosić Państwa na organizowane przez nasz zespół szkolenie techniczne.

W tym roku główny nacisk zostanie położony na:

  • elementy doboru typów terminali zabezpieczeniowych
  • tematykę bezpieczeństwa sieciowego oraz elementów innowacyjnej techniki „Cyfrowej Stacji”
  • najnowszym osiągnięciom z dziedziny zabezpieczania silników dużej mocy

Szkolenie jest bezpłatne, uczestnicy pokrywają tylko koszty zakwaterowania i dojazdu.

Szczegóły dotyczące szkolenia – kliknij: Link do informacji o szkoleniu

W ofercie szkoleń 2017/2018 znajdą Państwo tematy szkoleń dedykowane nowym technologiom opartym na standardzie IEC 61850-8-1 oraz najnowszej normie IEC 61850-9-2 czy IEC 61850-3. Podczas naszych szkoleń wykorzystujemy najnowsze urządzenia testujące i symulujące dostępne na rynku.

Oprócz promowania innowacyjnych technologii oferujemy również szkolenia w zakresie eksploatacji istniejących już na Państwa obiektach aplikacji i urządzeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Oferta szkoleń  na rok 2017    -> do pobrania  

Oferta szkoleń  na rok 2018    -> do pobrania  

Kontakt:

e-mail: irena.fidik@ge.com          Tel. +48  74 641 9341

e-mail: ryszard.jusiel@ge.com   Tel. +48  74 641 9344